תולדה של שליטה  |  השקר/האמת/החללים וכל מה שבדרך...  |  תמצית אטלנטיס – תחילת השליטה  |  
מונה:להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


דף הבית >> אסטרולוגיה מערבית >> פירוש המזלות באופק
 

המזל העולה – האופק
 
האופק הוא המזל הנמצא, בקו ישר במפת הלידה, מול מזל השמש.
האופק הוא הפרסונה שלנו, (המסכה), כך אנו מתנהגים ביום יום, וכך בני האדם רואים אותנו. מזל האופק חשוב לנו, בכדי להבין את דפוסי ההתנהגות וההתנהלות שלנו, בכל תחומי החיים, לעיתים נדמה לנו, שתכונות מזל השמש, לא כל כך מתאימים להתנהגותנו בחיים, את הסתירה מיישב בדרך כלל מזל האופק. לכן רצוי תמיד לקרוא את מזל השמש שלנו, ואת האופק, ולהבין את ההשלכות עלינו. אלו הקוראים תחזיות אסטרולוגיות למיניהם, רצוי שיקראו בנוסף לתחזית מזל השמש, את תחזית מזל האופק.
לנוחיותכם רשמנו את תכונות מזלות האופק. 


                              טבלה למציאת מזל האופק

שעה / מזל טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים
-05.00-07.00 טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים
07.01-09.00 שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים טלה
09.01-11.00 תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים טלה שור
11.01-13.00 סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים טלה שור תאומים
13.01-15.00 אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים טלה שור תאומים סרטן
15.01-17.00 בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים טלה שור תאומים סרטן אריה
17.01-19.00 מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה
19.01-21.00 עקרב קשת גדי דלי דגים טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים
21.01-23.00 קשת גדי דלי דגים טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב
23.01-01.00 גדי דלי דגים טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת
01.01-03.00 דלי דגים טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי
03.01-05.00 דגים טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי


1-  אם בשנת לידתכם היה נהוג שעון קייץ, יש להחסיר שעה משעת הלידה.
2- הנתונים מתייחסים לילידי ישראל.
3- אם נולדתם לקראת סוף המזל, יש לחשב מזל אחד קדימה.
4- יש עוד גורמים רבים באופק האדם, מטבע הדברים, במפה אין את כולם, על מנת לגלות את כל פרטי האופק, יש לערוך מפה אסטרולוגית
.

אופק בטלה
מילת המפתח במזל זה, היא ההגשמה העצמית. כל פעולה, או עשייה באופן פיזי, יוצרת את העצמי שלכם. אתם עובדים לעיתים קרובות לפי, האימפלוסים. כוכב שולט של טלה הוא מאדים, לכן אם אתם יודעים את הבית בו שוכן כוכב זה במפת לידתכם, זה יעזור לכם להבין את הדרך ובאיזה תחום אתם מתבטאים בדרך הטובה ביותר, או לחילופין מהו הדבר שחוסם אותכם.
מזל טלה בעליה, אומר כי המזל המנוגד לו בירידה, במקרה זה מזל מאזניים.הדבר מצביע, כי רצוי למתן את הגישה האגרסיבית שלכם, ע"י עשייה חברתית, מעורבות חברתית, ותחושת הרמוניה, כך תשמרו על מערכות יחסים טובות. קריאת תכונות המזל של נוגה, יבהיר לכם היטב את אופי יחסיכם עם בני זוג.
עליכם להבין, כי לעיתים אתם מצטיירים כטיפוסים מתנשאים, חצופים או נדחפים, למרות שבתוככם אינכם חשים כך.
אם אתם חשים שמשהו מונע את התקדמותכם, יתכן שמטרה חברתית, או אידיאל יצליחו לקדם אותכם.
כאשר אתם חשים ספקות, פשוט פעלו.
 
אופק בשור
זהותכם מתגבשת על ידי תחושת יציבות, בעיקר יציבות חומרית. לעיטים תרכשו את תחושת הביטחון, בדברים ביולוגים, כמו הולדת צאצא, וכו'.
מכיוון והיציבות חשובה לכם, אתם נוטים לא להסתבך ביותר מידי אפשריות, אתם נצמדים למוכר. גישה זו יכולה להגביל אתכם שלא לצורך, או לעיתים לקמצנות, כלפיכם או כפי הסביבה.
ברמת היום יום הדבר יכול להתבטא בחוסר מיקוד, או קוצר ראות.
בכל מצב, אתם אנשים יעילים ויסודיים, שניתן לסמוך עליהם.
יש לכם נטייה לאומנות, חיבה להנאות פיזיות, אוכל, שתייה, מין וכו'.
הכוכב המושל של שור הוא נוגה, אם ידוע לכם, את מיקום המזל והבית שלו, במפת לידתכם, תוכלו לדעת יותר על מצבכם הכלכלי, והתכונות, האסתטיות והחושניות שלכם.
המזל המנוגד לשור, הוא עקרב, שאצלכם נמצא בירידה. זה מראה, כי אתם, נמשכים או מושכים לחייכם מערכות יחסים, המאלצות אתכם לבדוק את הרמות העמוקות ביותר, של המערכת. שימו לב, ההשפעה המינית חזקה אצלכם, אם לטוב, או לרע.
אם ידוע לכם באיזה מזל ובית, נמצא פלוטו במפת לידתכם, הדבר יבהיר לכם את מערכות יחסיכם, ובני זוגכם, וגם על דרך מעמיקה יותר ביחסים הזוגיים שלכם.
 
אופק בתאומים
זהותכם מתגבשת באמצעות יצירת קשרים רבים, ככל הניתן.
בעיני האחרים אתם יכולים להצטייר לעיתים, כרוח החיה בכל אירוע חברתי, ואנשי שיחה מרתקים, ומאידך, אחרים יכולים לראות אתכם בעלי פעילות מוחית מופרזת, ומעלים תהיה מה מנסים אתם להסתיר.
מיקומו של כוכב מרקורי במזל ובבית שלכם, חשובים מאד להבנת המזל העולה. אם הוא במיקום המבליט את התכונות החיוביות שלכם, אתם נוטים להיות תלויים בכישורים המנטליים שלכם, בקשרכם החברתיים או העסקיים. אם מרקורי מבליט את התכונות השליליות שלכם, יגרום הדבר לפגיעה בביטחונכם האישי, מה שיאלץ אתכם להשתמש במוחכם ובקישורים החברתיים שלכם כראוי. בביטוי חיובי של מרקורי, אתם תשמעו ברורים וחזקים.
אתם חרוצים, ובעלי מגע קליל, דבר שהופך אתכם לאנשים שנעים בחברתם. אך, יש לבדוק היטב אם יש מזל עקרב בסביבתכם, או שפלוטו בולט במפת לידתכם, או כוכבים בבית השמיני שלכם, וזו יכולה להיות הסיבה שאתם מתנהגים לעיתים בדו פרצופיות.
 
אופק בסרטן
גיבוש זהותכם נוצר באמצעות היענות לצרכיכם ולצרכי האחרים. יש בכם נטייה לגונן, ואתם קשובים לרחשי הזולת. תכונה זו מועילה בתחומים רבים, אבל כדי לכם להימנע מלהעמיס יותר מידי על עצמכם, רצוי לשים גבולות למידת היענותכם לצרכים של אחרים.
הסביבה רואה אתכם כאנשים אכפתיים, ונוחים לקלוט דברים, ובאורח טבעי הם רואים בכם דמות אימהית, בין אם אתם גבר, או אישה.
לאנשים קל לפנות אליכם, עקב גישתכם הרכה והאישית. ברם, אתם לעיתים מטעים, כי בניתם שריון מגן על הפנימיות הרכה שלכם, ואכן, לעיתים אתם אוהבים להיות מכונסים לתוך עצמכם.
אם יודעים אתם את המזל והבית בו שוכן הירח, שליט מזל סרטן, תבינו יותר את האופן בו תוכלו לזכות בתחושת הביטחון, שכה חשובה לכם, ולהביא את האינסטינקט הטיפולי שלכם, לביטוי מועיל ומאוזן.
אתם נוטים לגשת לדברים או לאנשים, בצורה לא ישירה, זה טוב למי שצריך לטפל בו בכפפות משי, ברם, לעיתים נדרשת גישה ישירה ורגשית, וגישה זו לא מתאימה.
כשהאופק בסרטן, המזל המנוגד לו גדי בשקיעה, מה שמראה אלו בני זוג אתם מושכים לחייכם, כאלה המציבים לכם גבולות, ויוצרים לכם מסגרת שיש לשמור עליה. הביטחון מושג ע"י הקטנת החופש, שלעיתים מתבטא בהיפוך, רצון לחופש רב ככל הניתן.
אם יודעים אתם היכן המזל והבית של ששבתאי, במפת לידתכם, תוכלו להבין לעומק את יחסיכם, עם בני זוגכם, ואת הדרך ליצירת קשר בצורה אובייקטיבית וריאלית, משום שהרגש, הדבר החשוב לכם ביותר, עלול לגרום להתייחסות אישית מידי.
 
אופק באריה
בעלי אופק באריה, המצב הזה מעניק לכם הופעה בוטחת, בהירה ומנצחת, בדרך כלל. אך באיזו מידה אתם חשים כך גם בתוככם, זו כבר שאלה אחרת.
חזותכם הבוטחת עשויה להיות משכנעת, יעילה וברורה מצד אחד, או לעיתים מעיקה ומציקה, מה שבטוח קשה לאחרים להתעלם ממכם.
יש בכם מן האישיות של שחקן, לכן חשובה לכם תגובה חיובית מקהלכם.
הצורך שלכם להכרה והערצה, עלול לעורר בכם פחד מכישלון, ומפה יהיה קשה, ולעיתים אף תמנעו, מלנסות לחיות על פי הדימוי שלכם, כאנשים מיוחדים.
אופק באריה, מדגיש את הצורך בביטוי עצמי אישי. יש אפשרות להשיג זאת בצורה מעודנת, אך האגו הנפוח שלכם מושך איליו הערצה מאידך, וביקורת מאידך, או את שניהם ביחד.
הנדיבות ורוחב לב, מאירים דרככם, עליכם לאמץ גישה אצילית וגאה, ולהפיק הנאה, מאישיותם של האחרים, ולא רק מאישיותכם, זו הדרך בה תזכו בכבוד אמיתי.
המזל המנוגד לכם הוא דלי, שנמצא בשקיעה אצלכם, הדבר מרמז על מערכות היחסים שלכם. אתם מושכים למערכות אלו יחסים ואנשים לא רגילים, או לא יציבים שיזדקקו למידה מסוימת של חופש וריחוק.
הבית בו נמצא אורנוס במפת לידתכם, יגלה יותר בהרחבה על אופי וטבע יחסיכם עם בני זוג, ועל הדרך בה תשיגו ריחוק מסויים בלי להיות בודדים.
 
אופק בבתולה
זהותכם מתגבשת בתהליך מתמיד של שיפור עצמי, ורכישת כושר הבחנה. אם תפתחו כשרון , או תרכשו הכשרה כל שהיא, שבעזרתם תוכלו להביא תועלת ועזרה לאחרים, הדבר יסיע לכם רבות.
המזל והבית בו נמצא מרקורי ,יכול להנחות אתכם בסוג העבודה בה רצוי שתעסקו, ועל הקשיים בהם תתקלו, ועל האופי בו אתם מציגים את עצמכם באופן כללי.
אתם יכולים לעיתים לפתח תכונה של כניעות, או עבדות, שתגרום לאחרים לנצל אתכם, ולכם תחושת כעס וטינה עליהם. עליכם להכריז "שביתה", לגבי הכעס, עליכם לפתח ולטפח את הרצון לעזור לזולת.
יש בכם ענווה, או בישנות, שמושכים אליכם אנשים, אך היזהרו מצניעות מזויפת, וזה בא מחשש שלא תעמדו בציפיות.
לרוב אתם נקיים ומאורגנים, אם כי לעיתים אתם מפוזרים בכוונה.
אתם נגשים לדברים בריחוק קליני כל שהו, שברמה מקצועית זה יוצר רושם חיובי, אבל עם אנשים ובני זוג, זה יכול להרחיק, ואף להראות מוזר.
המזל המנוגד לבתולה הוא דגים, הנמצא בשקיעה כשהאופק בבתולה, פרוש הדבר, ברמה החיובית, תמשכו אליכם אנשים ובני זוג, רגישים, או אמנותיים, ברמה השלילית, אתם מהווים מטרה לאנשים מופרעים.
המזל והבית, בו נמצא נפטון במפת לידתכם, יגלה לכם רבות על, הדקויות והקשיים במערכות יחסיכם עם בני זוג, ואת האופן בו תוכלו לתקשר אתם.
 
אופק במאזניים
הביטוי העצמי היא דרך יצירת קשר. בני מזל מאזניים הם בעלי אישיות עצמאית, ואנשים נחושים, אך כשמאזניים נצא באופק, עליכם לגבש זהות שתהווה משקל נגד, לכל מה שקורה סביבכם ובתוככם.
אבל, מהו האדם היוצר את האיזון הדרוש? מה דעותיו, אמונתו, וערכיו? לכן, חשוב שתגבשו לעצמכם ערכים, ותפעלו לפיהם, פן תתפסו לעץ שלא תוכלו לרדת ממנו.
חשובה מאד לכם מערכת וחסים, או מספר מערכות יחסים, שיהוו משקל נגד למשקל העצמי שלכם.
מיקום בית והמזל, של כוכב נוגה, במפת לידתכם, יורה לכם כיצד תשיגו זהות מאוזנת, ואלו בני זוג יסיעו בידכם. כמו כן תוכלו לדעת על כישוריכם האומנותיים, שהינם בעלי משמעות עבורכם.
אתם משתדלים להיות הוגנים תמיד. אך כדי להיות אנשים משמעותיים בחברה, עליכם לגבש לעצמכם עקרונות חברתיים מוצקים, ועליכם לעמוד עליהם, זכרו יש לכם, גישה חברתית פוליטית, ואל לכם להתכחש לה, והיא צריכה לקבל ביטוי דינמי בחייכם.
כשמזל מאזניים באופק, המזל המנוגד לו, טלה, נמצא בשקיעה, זה אומר שאתם מושכים אליכם בני זוג אסרטיביים ביותר. בתחילה תשבו על הגדר כמוסכמה של נוחות, אך בהמשך תחושת החוסר צדק והאיזון יפריעו לכם, מצב זה יוביל אתכם לגבש לעצמכם דעות ברורות ומוצקות.
המזל והבית, של מאדים, במפת לידתכם, יגלה לכם על אופי יחסיכם עם בני זוגכם, ועל הדרך בה אתם מתקשרים, וכיצד זה משפיע על ביטחונכם האישי.
 
אופק בעקרב
אתם משדרים שדה אנרגיה חזק ומיני סביבכם, שיכול לשנות את הסביבה לטובה יותר, או גרועה הרבה יותר.
אתם מבססים את זהותכם על כוח והשפעה, ומכאן, עליכם להיאבק בצד האפל של חייכם, ושל עצמכם. כישלון במאבק יוצר סביבכם אוירה לא נעימה. עליכם לאלף את אותו צד שבכם, ולהביאו לביטוי בצורה אומנותית, או בפסיכותרפיה, או באהבה מינית, או בשילוב שלהם.
אתם זקוקים לבני זוג, יציבים ונחושים, שיאזנו את כוחכם. זה נובע מהמזל המנוגד לכם, שנמצא בשקיעה, מזל שור, ובני מזל זה ידועים ביציבותם.
המזל והבית, של נוגה, במפת לידתכם, יגלה לכם יותר, על מערכות היחסים שלכם, וכיצד לתקשר בהם בצורה חיובית ופתוחה יותר.
אתם אוהבים חשאיות, וניחנתם במבט חודר, כאילו אתם רואים את החיים בעיני רנטגן, וזה תואם את הויברציות המיניות החזקות שלכם.
אתם אוהבים חשאיות, וכל הסובב סביבה, אי לכך אתם שומרי סוד מצוינים, ואף אתם נהנים משמירת סוד, יותר מהפצת רכילויות.
לעיתים אתם מבטאים את תחושת הביטחון שלכם, בשמירה עמוקה של רגשותיכם, וזה ימנע מאנשים להתקרב אליכם באמת, כמו שאתם רוצים. אתם יכולים, ואף צריכים לשאוב, כוח ובטחון מבני זוגכם, בצורה חיובית.
מיקום המזל והבית, של פלוטו, במפת לידתכם, יגלה לכם יותר, על דרך הביטוי שלכם, השינויים בחייכם, וקשריכם האינטימיים.
 
אופק בקשת
ביטוי והגשמה דרך חיפוש. החיים מצטיירים בעינכם, כמגרש משחקים ענק, בעל אפשריות רבות, חוויות מרתקות, ואופקים שתמיד אפשר לתור אותם. זו גישה הרפתקנית ומוחצנת לחיים, שללא ספק היא נכס, בתנאי שלא תשתעממו בדרך. קיימת אצלכם הסכנה, שתבטיחו לעצמכם ולאחרים, הרים וגבעות, ומאומה מזה לא יתקיים.
אתם יכולים להמריץ אחרים, לעשות יותר, ולהשיג יותר בחיים, אך לעיתים התלהבותכם מלווה בתוכניות פראיות משהו, והאחרים יכולים להרים גבה בתימהון, ולחייך באדיבות מעושה.
בכללי, אתם מעוררים אנשים, וקשה להתעלם ממכם.
אם אתם לא מבטאים את עצמכם כראוי, יש סיכוי סביר, שתפתחו עודף משקל.
יש לכם גם נוכחות פיזית בולטת.
הבית והמזל של כוכב צדק, יגלה לכם, אם בקלות או בקושי, תגשימו את שאיפותיכם והרפתקאותיכם.
המזל המנוגד לכם הוא תאומים, הנמצא בשקיעה, וזה אומר שאתם מושכים לחייכם אנשים, שיספקו לכם את העובדות והנתונים, הדרושים לביצוע הפרויקטים השאפתניים שלכם. יתכן שהם יעקבו אחר התקדמותכם, ואולי אפילו יגבילו אתכם, עם פרטי יום יום מיגעים, אך למעשה, הם תורמים לכם תרומה משמעותית, שאינכם מעריכים כראוי.
מיכן שמזל תאומים הוא דואלי, יתכן שתקיימו מערכות יחסים מרובות באותו הזמן, אם אתם מסוגלים לזה, טוב ויפה, אבל זה יכול ליצור סטנדרט כפול, שבשלב כל שהוא יהיה עליכם להתמודד איתו.
מיקום המזל והבית של מרקורי במפת לידתכם, יספר לכם יותר, על אופי יחסיכם עם בני הזוג.
 
אופק בגדי
ביטוי דרך בניה.
בני מזל גדי צריכים תמיד סדר ויעילות, לכן כשגדי הוא האופק שלכם, הביטוי העצמי שלכם יזרום, באם דברים אלו יושגו.
גישתכם לחיים היא מעשית ורצינית, ואינכם חוששים ליטול אחריות.
לגדי יש פן נוסף, והוא הקרבה ואהבה לטבע.
בצדכם השלילי, הרי אתם משביתי שמחה, ואילו במיטבכם, אתם משרים על האחרים תחושת ביטחון, ושל שולטים בעניינים.
חשוב לכם שתהיה דמות סמכותית בחייכם, לרוב האבא, ואם אין דמות כזו, שחסרה לכם דמות סמכותית, אתם עלולים להתנהג בקלות דעת, שאינה אופיינית לכם, ואולי אפילו במרדנות הנובעת מחוסר ביטחון. אך דמות אב סמכותית וחזקה בחייכם, תתרום רבות, לאלו שהאופק שלהם בגדי, בהתמודדות עם העולם החומרי.
מיקומי הבית והכוכב של שבתאי, במפת לידתכם, יבהירו לכם בבהירות, איך תהפכו לדמות סמכותית וחזקה, ולהציג חזות בוטחת כלפי העולם.
המזל המנוגד לכם, הוא סרטן הנמצא בשקיעה במפת לידתכם. אכן, למרות חזותכם הקפדנית, ולעיתים נוקשה, אתם נמשכים לבני זוג, רכים, ביתיים ומגינים. אמפתיה, וקבלה רגשית היא דרך נכונה לכם לתקשר עם בני זוג, ועם אנשים בכלל.
המזל והבית, בו נמצא הירח במפת לידתכם, יגלה לכם על אופי ואיכות ביחסים עם בני זוגכם, כמו על הדרך ליצירת תגובות טבעיות יותר.
 
אופק בדלי.
ביטוי דרך שחרור.
נקודת מבטכם על החיים, היא כעל תהליך שיש לבחון אותו בקור רוח וללא משוא פנים. אכן, אתם יוצרים מרחק ביניכם לבין האחרים, ומשדרים משהו יוצא דופן. כל זה יכול להוביל אתכם למודעות גבוהה לגבי האופן בו בחברה מתפקדת, והחיים באופן כללי, או לחילופין, לחוסר יכולת להיות מעורבים באופן אישי.
מיכון ומזל דלי אצלכם במפה הוא בעליה, אז המזל המנוגד לו, אריה, נמצא בירידה. ומשמעו, למרות חיצוניותכם הקרירה לעיתים, אתם מושכים אליכם יחסים לוהטים, ומצבים חודרי לב, שזה בעצם האידיאל החבוי שלכם. כשהמצבים נעשים רגשיים מדי, יש לכם את הכושר להתנתק, אך זכרו לא להשתמש בכושר זה לעיתים מזומנות, כי לעיתים תרצו לעורר שוב את האדם, או המצב בו הייתם, ואז יעלה הקושי בפניכם.
אם אתם יודעים את הבית והמזל, בו ממוקמת השמש במפת לידתכם, תגלו יותר על איכות ואופי, מערכות יחסיכם עם בני זוג, והדרך הרצויה להתקשרות עימם.
אתם חברותיים, ומתחברים בנקל ליחידים ולקבוצות, וכל זה בכדי לגבש את תחושת הזהות שלכם, ללא זה, אתם יכולים להגיע למצב של אובדן הזהות. יש בכם נטייה להצטרף לתנועות חדשות, או להתעסק בפיתוחים חדשניים, בכל התחומים.
אתם נוטים ליטול יוזמות חדשות, ולקבוע מגמות חדשות, בקבוצות שלכם. חופש ושוויון, הם המוטו שלכם.
הבית והמזל, בו ממוקם אורנוס, במפת לידתכם, יבהיר לכם על האופן בו תיצרו ותגבשו, את הזהות האישית שלכם, האם בקלות או בקושי.
 
אופק בדגים
ביטוי בדרך הקבלה.
אתם חווים את גופכם, כמעין מחוש אחד גדול, פתוחים מאד להנאה וגם לכאב, והכל תלוי בנקודת מבטכם ברגע נתון, שמשתנה תדיר. אם תחושו שהתלהבותכם דועכת, תעדיפו להתמכר להנאות הרגע, ואם תחושו ברגשות אשם, תמשכו לכאב והלקאה עצמית, או לטוהר מידות והתעלות. במצב בו אתם מרגישים חיובי, האמן או המרפא בכם בא לידי ביטוי. עליכם במוקדם או במאוחר, לארגן את זהותכם האישית, בצורה כזו, שתמנע מזהויותיכם הרבות להשתנות תדיר.
על מנת לגבש את אישיותכם האישית, עליכם לבחור משימה, הברורה ומתאימה לכם, שתיתן ביטוי חיובי, לרגישותכם היתרה, וליהנות ממנה, אחרת, עקב טשטוש הגבולות, צפויה סכנת התמוטטות.
רגישותכם היתרה, יכולה לבוא לידי ביטוי בשלושה דרכים: ריפוי אינטואיטיבי, השראה מלאת דימיון או הארה מיסטית.
מזל דגים באופק, משקף את טבעו של הים, שקט על פניו, וסוער במעמקים, או להיפך.
מודעותכם היא מיסטית בעיקרה, ויש לכם את היכולת להתכוונן לאווירה ומציאות אתרית, באופן כזה, המרחיב את אופקיכם, ומעשיר את תחושותיכם.
אתם מסוגלים ליפול לרשתו של אחר, סמים, אלכוהול, כתות כל שהם, וכו'. האזינו לאינטואיציות שלכם, ואל תסתפקו בתשוקות פשוטות.
המזל והבית של כוכב נפטון במפת לידתכם, יגלה לכם יותר על החזונות המעניקים לכם השראה, ועל הנקודות העיוורות המשלות אתכם.
כשמזל דגים בעליה, אז המזל המנוגד לו , בתולה בירידה. אם כך, בני הזוג שאתם נמשכים אליהם, הם אנשים בעלי כושר הבחנה, הנוטים לעזור לזולת, ומכאן, או שתלמדו מהם להיות כאלה בעצמכם, ותמצאו כיוון ברור לחייכם, או שתנסו לחבל ולהמעיט בגישה חודרנית זו.
המזל והבית בו נמצא מרקורי, במפת לידתכם, יבהיר לכם יותר על הדרכים ליצירת קשר, ואופי היחסים עם בני זוגכם.
לסיכום, הנכם אנשים נוחים, סובלניים ולא ביקורתיים, אך אין פרוש הדבר, לתת לאחרים לדרוך עליכם, או להושיט את הלחי השנייה, יותר מידי פעמים, זה יכול לגרום סחרחורת.
                                     
                                                  
© כל הזכויות שמורות להרנוי המקור

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


לייבסיטי - בניית אתרים